MyTag Mikroçipli Tasma Künyesi Nasıl Çalışır?

Mytag mikroçipli tasma künyesi, kaybolması durumunda evcil hayvanınızın size geri dönmesini sağlamak üzere geliştirilmiş akıllı  ve teknolojik bir tasma künyesidir. Kaybolan dostunuzun sizden başka biri tarafından bulunması durumunda, bulan kişinin size yasal sürecin zorluklarına ya da kişisel bilgi paylaşımına gerek kalmadan, en kısa sürede ulaşmasını sağlar.

Mytag Mikroçipli Tasma Künyesi Çalışma Aşamaları

1

Mytag Mikroçipli Tasma Künyesi ürününüzü adınıza kaydetmek için www.mytag.com.tr adresinde ya da Mytag uygulamasını indirip uygulamada aktivasyon bölümüne gidiniz.

2

Künye üzerindeki kodu bu alana giriniz ve evcil hayvanınızın kaybolması halinde size ulaşmayı sağlayacak iletişim bilgilerini giriniz.

3

Eğer ileride bu bilgilerinizde bir değişiklik olursa, endişelenmeyin! İstediğiniz zaman geri gelip bilgilerinizi güncelleyebilirsiniz.

4

Tebrikler! Kaydınız başarı ile tamamlanmıştır.

5

Ödül Belirleme

Evcil hayvanınız kaybolduğunda ya da kaybolmadan önce onu bulan kişi için Mytag sistemi aracılığıyla bir ödül belirleyebilirsiniz. Siz ödül belirlemeseniz de Mytag sizin için bir adet Mytag 10’lu etiket setini hediye olarak bulan kişiye gönderecektir.

Ödül Belirleme
6

Evcil hayvanınızın kaybolması halinde bulan kişiler NFC çipe akıllı telefonla dokunarak ya da künye üzerinden talimatları izleyerek iletişim bilgilerini Mytag sistemine iletirler.

7

Evcil hayvanınızı bulan kişinin iletişim bilgileri anında SMS olarak telefonunuza ve internetten e-posta adresinize gönderilir. Bu sayede bulan kişi ile hemen iletişime geçebilirsiniz.

8

Mikroçipli Tasma Künyesi telefon ile okutulup kod girildiğinde veya web sayfamız üzerinden kod sorgulandığında, IP ve GPS bilgileri alınıp anında tarafınıza iletilir. (Bildirim yapılan cihaz konum bilgisi almaya izin verirse)*silCalisir

9

Evcil hayvanınızı teslim aldıktan sonra Mytag sistemine giriş yapıp, bulan kişinin bilgilerini "Ücretsiz Ödül Gönder" ile bize iletin. Bu işlemden sonra Mytag evcil hayvanınızı bulan kişiye adınıza bir adet 10’lu Mytag etiket setini hediye olarak gönderir. Hediye gönderimi her künye için bir defaya mahsustur. Hediye hakkınızı web sitemiz üzerinden yenileyebilirsiniz.

10

Künyenizi kaydettiğiniz tarihten itibaren üç yıl boyunca Mytag hizmetlerinden faydalanabilirsiniz. Süre bitince üyelik bölümünden uzatabilirsiniz.


*Detaylar için http://www.mytag.com.tr/tr/GenelKullanimKosullari adresini ziyaret ediniz.