NEDİR BU MYTAG?

Mytag, kaybolan ya da çalınan eşyaların yasal sahiplerine geri verilmesine yardımcı olmak için geliştirilen, küresel bir kayıp eşya iade hizmetidir.

DİYELİM Kİ YAKLAŞAN
BİR İŞ SEYEHATİNİZ VAR

Aldığınız Mytag akıllı etiketlerinden birini diz üstü bilgisayarınıza yapıştırdınız... Beklenmedik bir durum oldu ve bilgisayarınızı kaybettiniz. Önceden olsa bilgisayarı bulan kişinin sizi bulması neredeyse imkansızken Mytag sayesinde artık bu mümkün. Bilgisayarı bulan kişi üzerinde iletişim bilgileri belirtilen Mytag etiketi görür ve 0850 304 8119’a etiket numarasını mesaj çeker ya da www.mytag.com.tr adresine girip bulduğu eşyanın etiket numarasını yazar... Mytag  anında size sms veya email gönderir ve sizi kayıp eşyanızı bulan kişiyle buluşturur. Hem böylece isminiz, telefon numaranız gibi özel bilgilerinizi de kimseye vermemiş olusunuz.  Sizde IP/GPS desteğiyle eşyanızı bulan kişilerin nerede olduğunu dijital haritadan görebilirsiniz.

HIRSIZLIĞA KARŞI IP/GPS DESTEĞI

Mytag ürünü pasiftir; elektronik ya da hareketli aksam yoktur. Bu sayede çok sağlam ve güvenlidirler. Ancak kayıp eşyanızı bulan kişilerin konumlarını tespit etmek bazı durumlarda Mytag ile mümkündür. Dünyanın herhangi bir yerinde Mytag etiketli bir eşya kodu sistemimizde sorgulandığında her zaman görüntüleyen kişinin konum bilgilerini almaya çalışırız ve bunu sistemimize kaydederiz. Kayıp eşya bildirimi esnasında Mytag, eşyayı bulan kişinin cihazına kesin konum sorar. İstek kabul edildiğinde, Mytag, kayıp eşyayı bulan kişinin koordinatlarını ve/veya IP adresini kaydeder. Mytag kullanıcıları sahip oldukları tüm eşyalarının sorgulama esnasındaki konum bilgilerini web sitemiz vasıtasıyla dijital haritalar üzerinden görebilirler. Bu konum bilgisi özellikle eşyayı bulan kişilerin kötü niyetli olup eşyayı iade etmemeleri durumunda çok faydalı olabilir. Çoğu hırsız veya kötü niyetli kişi mytag etiketinin üzerindeki “ödül verilecektir” mesajından etkilenip ödülün ne olduğunu görmek isteyebilir. Bunu görmek içinde sistemimize girip kod numarasıyla sorgulama yapar. Bu esnada Mytag sorgulama yapan kişinin koordinatlarını ve IP adresini kaydeder. Bu konum ve sorgulama bilgileri hukuki delil olarak kullanılabilir ve güvenlik güçlerinin eşyanızı bulmasını kolaylaştırabilir.

KAYIP EŞYANIZ BİR
‘TIK’ UZAKTA

Mytag’le kaybetme riski en alt, yeniden bulma ihtimali en üst seviyede.
Galeriyi Gör

MYTAG SİSTEMİNDE EŞYALAR
KAYIT ALTINDA

Genelde bir eşya kaybolduktan birkaç dakika sonra bulunur. Mytag etiketleri sayesinde, eşyanızı bulan kişinin bir telefonu ya da internet erişimi varsa, SMS ya da web sitemiz üzerinden bildirilmesinde sonraki saniyeler içinde, daha olayın gerçekleştiği mekandan ayrılmadan eşyanızın kaybından haberdar olabilirsiniz; böylece eşyanıza kavuşma süreciniz hızlanmış olur. İstanbul’da yaşayabilir, eşyanızı Chicago'da O'Hare havaalanında kaybedebilirsiniz; Mytag bulunan eşyanızı Paris'teki otelinizde size bildirebilir. Mytag hizmeti ile, dünyanın her yerinde, yılın 365 günü 7/24 eşyalarınız kayıt altında!

SİZ DE MYTAG İLE BİR AN ÖNCE TANIŞIN VE SİZİN İÇİN ÖNEMLİ EŞYALARINIZA MYTAG'İ YAPIŞTIRIN.

MYTAG NE TÜR EŞYALAR İÇİN KULLANILABİLİR

Kullanıcısı için mesleki önem taşıyan veya duygusal değeri olan her eşya için
Mytag kullanılabilir. En çok tercih edildiği kullanım alanları ise:

Elektronik Cihazlar

Kişisel elektronik cihazlar - cep telefonları, kameralar, MP3 çalarlar ve kasalar

Spor Donanımları

Tenis raketleri, Kayaklar, Spor çantaları

Gözlükler

Reçeteli gözlükler ve güneş gözlükleri

İş Araçları

İş araçları - dizüstü bilgisayarlar, cep bilgisayarları ve evrak çantaları

Aile Eşyaları

Aile eşyaları - GPS cihazları, anahtarlar ve valizler

Mücevherler

Mücevherler, saatler ve sanat eserleri

Bellek Cihazları

Bellek cihazları - USB çubukları, portatif sabit sürücüler ve bellek kartları

Çocukların Eşyaları

Çocukların eşyaları – sırt çantaları, beslenme çantaları, bebek donanımları ve video oyunları